Wendi McLendon-Covey hájí, jak Goldbergs zvládl odchod Jeffa Garlina

„Děláme, co můžeme.“
Když Jeff Garlin opustil“ Goldbergs “ v polovině aktuální sezóny, kreativy za scénou se musely dostat, studna, kreativní s tím, jak show zvládne jeho nepřítomnost.

Poté, co jeden televizní reportér kritizoval trasu, kterou Tento týden ukončili, co hvězda Wendi McLendon-Covey skočila do jeho zmínek a bránila to, co dosud udělali.

„Měli by buď zrušit Goldbergovy, nebo zabít postavu Jeffa Garlina, protože řešení, která používají v této sezóně, nefungují,“ tweetoval jeden reportér spolu s klipem z nedávné svatební epizody show pro postavu Hayley Orrantia, Erica Goldberg.

Na záběrech, Garlin se krátce objeví-vypadá velmi na místě – předtím, než byl po většinu obřadu odsunut do pozadí s odříznutou hlavou nebo zastřelen zezadu. Končí to trapným výstřihem, jak se usmívá po boku Seana Giambroneho.

„Díky za skvělý návrh,“ reagoval McLendon-Covey na Twitteru. „Tato sezóna nás hodila do smyčky, protože a.) je těžké začlenit někoho, kdo tam nechce být a chce opustit střední scénu, a b.) nechtěli jsme přepsat 2.polovinu sezóny.“

Dodala, “ děláme, co můžeme.“.“

Když byl hercův odchod oznámen v prosinci 2021, Variety uvedl, že producenti použijí kombinaci jeho stand-inu pro skupinové záběry, linie dialogu, které již byly zaznamenány mimo kameru, z předchozích epizod a nevyužitých nebo alternativních záběrů. Server také uvedl, že herec měl v minulosti hlavu na těle svého stand-inu pro promo materiály-něco, co se zdá být případem tohoto záznamu.

Garlin a producenti údajně dospěli k vzájemné dohodě, aby v loňském roce odstoupil ze série, po obvinění z nevhodného chování na scéně. Garlin, ABC a Sony Television, která seriál produkuje, se zatím k jeho odchodu nevyjádřily.

Před svým odjezdem, v rozhovoru pro Vanity Fair přiznal, že byl tři roky předmětem vyšetřování lidských zdrojů, a zdálo se, že odmítá stížnosti, které proti němu byly podány.

Přehlídka údajně natáčela epizody 15 a 16 v době jeho odchodu, s pořadím sezóny 22 epizody. Svatební epizoda byla 15. show sezóny. Podle The Hollywood Reporter, plány již probíhaly psát Garlinovu postavu ze show, pokud by byla vyzvednuta pro sezónu 10.

Sezóna 9 v současné době vysílá středy na ABC. To ještě nebylo oficiálně vyzvednuto pro sezónu 10.

Napsat komentář