Volby Do Rady Wisconsinu Cranberry Probíhají

Wisconsinské Ministerstvo zemědělství, obchodu a ochrany spotřebitele (DATCP) certifikovalo tři kandidáty, kteří jsou způsobilí být zvoleni do Rady Wisconsin Cranberry. Kandidáti byli nominováni v období, které skončilo 1. Června 2022. Pěstitelé brusinek budou mít do 15. srpna 2022 hlasovat o následujících kandidátech:

Amber Bristow, Warrens
Rochelle Hoffman, Tomah
Michael Gnewikow, Warrens
DATCP pošle hlasovací lístky oprávněným pěstitelům brusinek v týdnu 11. července 2022. Pěstitelé, kteří neobdrželi hlasování do 25. července 2022, si o něj mohou požádat kontaktováním koordinátora programu DATCP Market Orders Debbie Gegare na adrese (608) 224-5116 nebo [email protected]. vyplněné hlasovací lístky musí být zaslány poštou na adresu WI DATCP, Marketing Order Program, P. O. Box 8911, Madison, WI 53708 a poštovním razítkem 15.srpna 2022 nebo dříve.

Zvolení pěstitelé si od 1. září 2022 odpykají tříleté funkční období.

O Wisconsinské brusinkové desce
Wisconsin Cranberry Board se skládá ze sedmi výrobců po celém státě. Správní rada dohlíží na sběr a použití přibližně $ 500,000 v hodnotících poplatcích placených pěstiteli Wisconsin cranberry. Toto financování se používá na podporu brusinkového průmyslu prostřednictvím výzkumu, vzdělávání, a podpora brusinek pěstovaných ve Wisconsinu.

DATCP spravuje volby pro Wisconsin komoditní marketingové desky. Chcete-li se dozvědět více o tržních objednávkách

Napsat komentář