Todrick Hall Přerušil Ticho Po Kontroverzní Hře Big Brother

„Nevyhnul jsem se tisku, protože se bojím komentovat své zkušenosti s velkým bratrem, ale spíše chránit sebe a své duševní zdraví.“
Bezprostředně po skončení třetí sezóny „Celebrity Big Brother,“ finále 3 byly zpřístupněny pro tisk rozhovorů a komentářů o jejich zkušenostech uvnitř domu. Alespoň to byl plán.

Během několika okamžiků konfety padající a MMA mistr Miesha Tate byl vyhlášen vítězem, její nejbližší spojenec v domě, Todrick Hall, byl náhle nedostupný pro rozhovory kvůli konfliktu plánování.

Tisk byl informován, že budou kontaktováni, pokud se to změní. Nikdy se to nestalo.

Nyní, dva a půl týdne poté, co byl vyloučen na sociálních médiích za osobní komentáře, které učinil o svých spolubydlících, většinou za jejich zády, ale zachytil živé kanály show, Hall konečně přerušil mlčení.

Popsal svou celkovou zkušenost „Velkého bratra“ jako “ nejtěžší měsíc a 1/2 mého života.“

Dále zdůraznil: „nevyhnul jsem se tisku, protože se bojím komentovat své zkušenosti s velkým bratrem.“, ale více chránit sebe a své duševní zdraví, abych se ujistil, že bych mohl skutečně dostat svou show na pódium a splnit své povinnosti vůči svým fanouškům a mým placeným zaměstnancům.“

„Placený“ důraz je jeho, a reakce na kritiku chodit s někým zpět roky, že ne vždy platil svým tanečníkům a umělcům, spíše jim nabízí expozici. Tyto kritiky se znovu objevily, když byl Hall uvnitř domu.

Kamenec“ American Idol “ nevěděl o reakci sociálních médií na jeho hru – a dokonce i od svých spolubydlících – až do konečného hlasování, kdy od nich dostal velmi silné Komentáře, když proti němu hlasovali.

Než vystoupil z domu, on a Tate se setkali s chladným přijetím celé poroty vystěhovaných Houseguests, kteří se ani nedostali ze svých sedadel, aby poblahopřáli finále 2 dokud je hostitel Julie Chen účinně nenutil, aby tak učinili.

Spíše než přijít hned a omluvit se za své chování ve svém zdlouhavém prohlášení, který doprovázel obrázky propagující zahájení jeho posledního turné v Seattlu, řekl Hall, “ nechci se dokázat lidem ,kteří pro mě nikdy nefandili.“.“

Poté řekl, že má v úmyslu více komentovat své zkušenosti v domě „Velkého bratra“, jakmile bude jeho vlastní show mimo zemi. Většinu času trávil sérií trápením se o svém nadcházejícím turné, bědovat nad tím, že jakmile se dostal ven, aby dokončil vše před začátkem show.

Některé ze svých chování vlastnil, a jako super-fanoušek show řekl, že to byla „nejtěžší věc“, jakou kdy udělal, ale jeden je rád, že to udělal. Po celou dobu svého působení v pořadu, byl nadšený z toho, že zažil něco, co sledoval dvě desetiletí.

Pokud jde o jeho ošklivé komentáře o lidech, řekl, “ nejsem vždy milý.“, ne vždy laskavý, ani jsem nikdy netvrdil,že jsem. Jsem velmi vadný, jsem nedokončená práce, ale to je krása být člověkem. Udělal jsem spoustu chyb v mém životě a budu i nadále dělat chyby, některé Veřejně a některé soukromě.“

Poté poděkoval těm z jeho fanoušků, kteří ho nadále podporovali, když udělal ty chyby, ti, kteří ho milovali „i když to nebylo snadné,“ přidání, „vaše loajalita ke mně a mému týmu byla neuvěřitelná.“.“

I když nešel do podrobností, ani se neomluvil za žádná ze svých slov ani za žádný ze svých cílů, Hall slíbil, “ budu věci řešit svým vlastním způsobem a ve svém vlastním čase.“, do té doby děkuji za lásku, laskavá slova, přímé zprávy, je to pro mě opravdu tolik znamenalo.“

Je jasné, že jeho hlavním cílem je právě jeho turné. Z těch, kteří veřejně komentovali Hallovo chování od zabalení show, žádný z jeho hostů neřekl, že o něm slyšeli. Hall byl po těchto rozhovorech po show téměř tichý.

Hall byl hrabán pod uhlíky za to, jak osobní byly jeho útoky, přivedení syna Chrise Kirkpatricka do hádky, pohrdání Shannou Moaklerovou za způsob, jakým se oblékla, a dokonce při útoku proti ní použila traumatický zážitek ze své minulosti.

Moakler sdílel, že se jednou setkala s domácím vetřelcem, a poté, co manipuloval s domem, aby ji vystěhoval, Hall ji poslal ze dveří opakováním zprávy, kterou jí domácí Vetřelec řekl, když odcházela.

Bylo to v reakci na to, že řekla, že přesvědčí porotu, aby hlasovala proti ní. Nemusela se obtěžovat, protože všichni rychle pochopili, jaký typ hry hraje. Ale nebyla to agresivní a strategická hratelnost, která ho stála cenu 500,000 XNUMX$, byly to osobní útoky a-jak to řekl – „ne vždy pěkné“ – ness celé věci.

Napsat komentář