Teresa Giudice snoubenec Luis Ruelas popírá zneužívání Ex před svými dětmi na RHONJ

„Dostal jsem jen jednu otázku, o fyzickém násilí s – – -, které slyšíme,“ zeptal se Tiki Barber Ruelas v úterní epizodě.
Muž Teresy Giudice Luis „Louie“ Ruelas byl na horkém sedadle v poslední epizodě „The Real Housewives of New Jersey,“ když se setkal s ostatními manžely na noc kluků.

Když se posadil, aby se připojil k některým dalším mužům v pořadu na večeři, setkal se s dobrým grilováním od Tiki Barber, kdo je ženatý s „přítelem“ manželek Traci Johnson. Chtěl vědět o obvinění ze zneužívání vybíraných proti Luisovi, které znovu objevila Margaret Josephs a tvrdila, že se fyzicky dostal s bývalou před jejími dětmi. Margaret také zmínila zvěsti, které tvrdily, že jeho vlastní rodina si myslela, že je „Špatnou zprávou“ a „hrozným chlapem“.“

„Jo, měl jsem pár špatných vztahů, ale jsem si jistý, že každý chlap u tohoto stolu má dívku, která o vás bude mluvit špatně a řekne něco jiného nebo opak pravdy,“ řekl Louie obecně o své minulosti, než se Tiki o situaci konkrétněji vyjádřila.

„Dostal jsem jen jednu otázku, ohledně fyzického násilí, které slyšíme,“ řekl Barber s tím, že jeho žena chtěla vědět, co se opravdu děje.

„Fyzické násilí? Neexistuje žádné fyzické násilí. Na tom není žádná pravda, “ řekl Ruelas. „Je tu pár velmi rozzlobených bývalých, kteří velmi touží po pozornosti, takže ne.“

„Dovolte mi, abych vás pustil do malého tajemství: dívka, o které mluvíte, slyšel jsem zvěsti, že bodla svého manžela řeznickým nožem,“ tvrdil pak s tím, že tyto drby slyšel, když byli spolu a stále se s ní zasnoubili. „Hloupý,“ dodal.

S Teresou, řekl, že se “ konečně dostává na místo, kde můžete říct, tohle je konečně ten.“

Zatímco Terezin bratr Joe Gorga si myslel, že celá situace je „divná,“ rozhodl se, že bude „držet hubu“, aby mohl zůstat v jejím životě.

Další den, Teresa se zdála zhoršená, že Tiki tam šla se svým přítelem, pocit, jako by Johnson používal svého manžela, aby vykonával špinavou práci.

„Proč jeho žena říkala věci? Ani ji neznám. Nejdřív se zapletla s mojí rodinou, teď využívá svého manžela k detektivní práci?“řekla Teresa. „Couvni s tím. Mám špatnou chuť v puse. Chci chránit naši milostnou bublinu.“

Ruelas, nicméně, zdálo se, že je to nezajímavé, když oba šli plnou parou vpřed se svým jednoletým výročím.

Když Teresa mluvila se svými dcerami před její speciální rande, Gia přiznala, že byla zpočátku“ velmi skeptická “ vůči Luisovi.

„Kvůli věcem, které jsi slyšel? Měl minulé vztahy, nebyly dobré, ale na základě toho nemůžete jít, “ odpověděla Tereza. „Když se na mě podíváte, odešel jsem [do vězení].“

„Louis je úžasný chlap, víte, jinak bych to nedělal. Tvoje máma je docela chytrá, “ dodala. „Vidíte, jak se ke mně chová. Je to ten nejlepší chlap na světě. Miluji ho, opravdu.“

Gia dodala, že poté, co Teresa v minulosti prošla se svým otcem, Joe Giudice, “ je tak hezké ji vidět tak zamilovanou a tak šťastnou.“.“

Zatímco T a Luis si spolu užili romantické výročí, jeho minulost ho bude i nadále pronásledovat do budoucna – jako náhled ukázal, že Joe Gorga ho znovu konfrontoval, zatímco Margaret znovu konkrétně vznesla obvinění ze zneužívání.

Napsat komentář