DATCP připomíná zpracovatelům, aby požádali o granty na odolnost dodavatelského řetězce masa a drůbeže, Zúčastněte se webináře pro psaní grantů v červenci 29

Wisconsinské Ministerstvo zemědělství, obchodu a ochrany spotřebitele (DATCP) připomíná zpracovatelům masa a drůbeže ve Wisconsinu, aby do 19.srpna 2022 požádali o granty na odolnost dodavatelského řetězce masa a drůbeže. Guvernér Tony Evers oznámil vytvoření grantu v květnu 2022 a investoval do programu až 10 milionů dolarů, aby pokračoval v růstu wisconsinského masného průmyslu a zlepšil dlouhodobou životaschopnost živočišného průmyslu státu.

Zpracovatelé masa ve Wisconsinu, financovaní prostřednictvím zákona o americkém záchranném plánu (ARPA), budou mít možnost požádat o granty až do výše 150 000 USD. Zpracovatelé jsou povinni poskytnout shodu ve výši 100 procent z výše grantu a granty budou uděleny prostřednictvím výběrového řízení. Grantové materiály, včetně žádosti a FAQ, jsou k dispozici na webových stránkách společnosti DATCP.

„Po obdržení mnohem více žádostí o granty na infrastrukturu zpracovatele masa, než byly rozpočtované dolary na začátku tohoto roku, bylo jasné, že mezi zpracovateli masa ve Wisconsinu existuje poptávka po podpoře,“ řekl tajemník DATCP Randy Romanski. „Prostřednictvím grantů na odolnost dodavatelského řetězce masa a drůbeže vytvořených Gov. Eversem se budeme snažit tuto potřebu uspokojit a pomoci masnému průmyslu našeho státu i nadále prosperovat.”

DATCP bude hostit webinář pro zpracovatele, kteří mají zájem dozvědět se o těchto grantech v červenci 29, 2022 od 9-10 a. m. webinář se bude zabývat žádostí o grant, požadavky na způsobilost, a časová osa, a po prezentaci se uskuteční segment otázek a odpovědí. Webinář se bude konat prakticky na Zoom. Registrace předem je oceněna, ale není nutná. Chcete-li se zaregistrovat na živou akci a získat odkaz na nahraný webinář a další zdroje, navštivte registrační stránku webináře. Záznam bude zpřístupněn také na webových stránkách společnosti DATCP.

O masných iniciativách společnosti DATCP
DATCP má v současné době tři samostatné programy poskytující podporu masnému průmyslu ve Wisconsinu. Kromě grantů na odolnost dodavatelského řetězce pro maso a drůbež poskytuje DATCP také podporu tomuto odvětví prostřednictvím následujících iniciativ:

Eversův dvouletý rozpočet 2021-23 zahrnoval 200,000 XNUMX USD v každém roce biennium pro granty na infrastrukturu zpracovatelů masa, což umožnilo zpracovatelům masa investovat do svých zařízení a instalovat zařízení, aby rozšířili svou výrobu a dosáhli efektivity. V prvním roce těchto grantů obdržela společnost DATCP 100 žádostí o financování ve výši více než 4,4 milionu dolarů. První příjemci těchto grantů byli vyhlášeni 5. května.
Začátkem tohoto roku Gov. Evers oznámil až 5 milionů dolarů v programu rozvoje talentů masa, aby pomohl přilákat studenty k masné kariéře, poskytnout finanční podporu studentům ve Wisconsinských vzdělávacích programech pro zpracování masa, rozvoj podpůrného programu a propojit průmysl zpracování masa s potenciálními zaměstnanci.

Napsat komentář