Bakalářský výbuch: Clayton bojuje o finále 2 na „Rose Ceremony from Hell“ – pak to všechno vyhodí do vzduchu

Gabby a Rachel jsou ponechány navíjení a v slzách poté, co Clayton přizná, že spal s oběma z nich a je v lásce s oběma z nich(a Susie, stejně, pro tento extra bodnutí).
Finále sezóny „The Bachelor“ je letos tak bonkers, musí se rozložit na dvě noci a čtyři hodiny. Alespoň hostitel Jesse Palmer nepřeháněl, jak šílené to bude-a ještě jsme ani neskončili!

Clayton Echard „podělal čokla,“ jak to dnes řekl jeho otec, ale je těžké říci, jaký by byl lepší přístup. Vlastně, myslíme si, že Gabby mohla během toho „růžového obřadu z pekla dokonale shrnout lepší přístup.“

Když začala noc, Clayton se stále vzpamatovával z toho velmi vyhřátého a ošklivého rozchodu se Susie. A i když nemůžeme nutně tleskat tomu, jak zvládá věci od odchodu Serene, když se rozhodl udělat z toho lásku-a-palooza, alespoň oceňujeme jeho myšlenku jít dovnitř.

Susie dala jasně najevo, že se nemůže pohnout kupředu s vědomím, že řekl, že miluje Rachel i Gabby, a že s nimi byl intimní. Co když to Gabby a Rachel cítily stejně? Cítil, že je nutné jim to říct oběma.

Ale Čí to byl nápad, aby tak učinil na růžovém obřadu? Nemohl je stáhnout stranou na pár chatů jeden na jednoho, než jim řekl tento detail, když tam ten druhý stál, všichni se dívali a veškerá okázalost a obřad něčeho, co očekávali, by bylo docela jednoduché.

Zároveň musíme Gabbymu zatleskat, že se ho o něco později zeptala, proč si to nenechal jen pro sebe. Pochopte to pro obě tyto ženy, intimita nebyla nutně velkým problémem. Byl to fakt, že se je snaží přimět, aby přijali, že miluje oba — a Susie, pro zvláštní opatření.

To není koncept, který by jeden z nich vypadal dobře, ani nutně schopen plně pochopit, jak je to jen možné. A tak se může stát, že to, co Clayton cítí, je hluboké pobláznění a ne “ láska.“

Přikláněli jsme se k tomu, když řekl, že si na konci vybere ten, o kterém řekl, že miluje „nejvíce“. Gabby měla pravdu, když se proti této myšlence odrazila, také, protože je také zvláštní myslet na úrovně lásky.

Samozřejmě, jak řekl Clayton, je nemožné to pochopit, pokud jste tam nebyli. A není první, kdo vyjádřil, že je zamilovaný do několika svých finalistů. Ale to ženám v tuto chvíli neusnadňuje pochopení. Mysleli si, že to, co s ním sdíleli, je zvláštní, a najednou to nebylo.

Ale, jak Jesse slíbil, věci se brzy zhoršily.

Proti jejím lepším instinktům, Gabby se rozhodla to vydržet – promo rozhodnutí nás vedou k přesvědčení, že bude velmi brzy litovat… a to z velmi dobrého důvodu. Rachel to také přitvrdila, a tak oba dostali šanci setkat se s Claytonovou rodinou.

Clayton opět ve snaze o naprostou transparentnost řekl své rodině, co se stalo na růžovém obřadu, protože obě ženy utekly a plakaly po jeho odhalení lásky a intimity, a obě zvažovaly odchod (Gabby dokonce odmítla svou růži, když ji poprvé nabídl, ale přemluvil ji, aby zůstala).

To vše bylo, že setkání Gabby o několik minut později bylo ještě trapnější. Možná by je mohl nechat nejprve potkat se ženami a pak vyložit své pocity a to, co se děje. Ve stejnou dobu, to umožnilo rodině, aby se přihlásila k ženám.

Brian, Claytonův otec, byl docela tupý, když řekl Claytonovi, že si myslí, že to všechno podělal. Postavil se za Susie a řekl, že se nemůže pohnout kupředu po tom, co Clayton udělal, a přihlásil se ke každé ze žen, když se s nimi setkal.

Claytonova rodina byla ve skutečnosti docela skvělá, i když jsme s jeho bratry dostali jen velmi málo scén. Jeho máma a táta k němu byli velmi přímí a upřímní ohledně svých pocitů, a byli velmi otevření a chápali situaci, ve které se Rachel i Gabby nacházeli.

Obě setkání ve skutečnosti proběhla docela dobře, vzhledem k veškerému dramatu obřadu růží. Takže Clayton se rozhodl, že to všechno vyhodí do vzduchu sám.

Každý doufá, že setkání s rodinou přinese jasnost. Pomáhá soutěžícím, kteří se dostanou do tohoto bodu v sérii, a může pomoci vedení, když jsou tak blízko k tomu konečnému rozhodnutí. Ale co když ta jasnost nemá nic společného s tím, kdo v soutěži zůstal?

Přiznává, že se cítí vše a plně věří ve svou lásku a vztahy s Gabby a Rachel, když je s nimi, jakmile Rachel odešla, Clayton řekl, že jeho srdce stoupalo k Susie. A s tím, máme pocit, že právě vyhodil svou šanci na lásku.

Druhý nejlepší v nejlepším
Jakmile Clayton řekl, že ho jeho srdce táhne k Susie, měl poslat Gabby a Rachel balení. Ve skutečnosti, měl jim poslat oba balení poté, co poslal Susie balení, protože už Susie řekl, že ji miluje “ nejvíce.“

Podle jeho vlastních slov, to byla žena, kterou si nakonec vzal: ten, kterého miloval “ nejvíce.“Pouze ona už opustila soutěž. Kdokoli jiný, koho vybral, by byl v nejlepším případě druhý nejlepší. A to k nim rozhodně není fér.

Na jedné straně tleskáme Claytonovi za to, že uznal, že to byla Susie celou tu dobu-říkali jsme jí jeho přední běžec téměř od začátku – ale na druhou stranu, učinit tak poté, co tak agresivně naléhali na Rachel i Gabby, aby zůstali, je obrovská facka v obou jejich tvářích.

Věřili v lásku, kterou s ním sdíleli natolik, že dělali to, co Susie nemohla a neudělala, a je mu to jedno. Chce toho, který utekl. Proto ji chce? S rodinou se hádal, že je to proto, že se vypnul a neposlouchal ji.

Všimli jsme si, že když vyšel Gabby a bojoval za ni, aby zůstala, dokud to neudělala, zavřel se a rozzlobil se na Susie, když se nehnula. Rozdíl je ale v tom, že Susie neustoupila. Clayton se pokusila změnit názor, ale nezměnila se.

Možná, když ho obvinila, že jim zavřel dveře, to byla jeho příležitost slyšet za jejími slovy, že nebyla úplně připravená jít. Možná od něj potřebovala slyšet něco lepšího,než to, co slyšela předtím.

Studna, zřejmě dostane tu šanci, jak vidíme dost jejích klipů, abychom získali náznak, že ho alespoň slyší. Ve stejnou dobu, v promo pro úterní velké finále je jasné, že další dvě ženy také znají Susie záda.

Pokud Clayton je plně transparentní a řekne jim, že to byl on, kdo pronásledoval Susie dolů, pak Gabby a Rachel bude provedeno pro dobro – stejně by měly. Pak by bylo naprosto jasné, že Clayton by se spokojil s jedním z nich nebo druhým, protože nemohl dostat Susie z mysli.

Pak vezmete v úvahu otázku, kterou mu Claytonova matka položila. Kdyby řekl Susie, že ji miluje „nejvíce,“ a jasně to je to, co cítí ve svém srdci, tak proč by sakra spal s Gabby a Rachel? Naše odpověď: protože mohl. Jeho odpověď … No, on na ni opravdu neodpověděl, že ne?

Clayton byl více do Susie od téměř začátku sezóny, ale nikdy neodmítl líčení s žádnou jinou ženou (dokonce i ležící, manipulativní darebák). Byl v tomto procesu, obklopen krásnými ženami soupeřícími o jeho náklonnost, nejhornějším způsobem, jaký jsme kdy viděli z vedení. V mnoha ohledech ustlal tuhle postel – a snažil se do ní dostat co nejvíce žen.

Naše předpověď je, že Claytonova sezóna končí absolutní katastrofou. Brutálně ublíží Gabby a Rachel tím, že jim řekne, že v jeho srdci budou jen druzí nejlepší (nebo třetí), navzdory tomu, jak tvrdě bojoval za to, aby oba zůstali.

Také jim řekl, že neví, jak to skončí, ale někde v něm věděl, že by byl raději, kdyby to byla Susie, než jeden z nich. Jaký způsob, jak zahájit potenciální zapojení!

Pokud se Susie vrátí, možná nebude schopna zvládnout, jak do tohoto bodu navlékl ostatní ženy, nebo jak jim nakonec zlomí srdce. Nebo nakonec nemusí být schopna překonat, že s nimi spal a řekl, že je miluje. Skutečnost, že je mohl jen propustit, protože ji miluje „více“, je také možná.

I když je možné, že Susie by mohla přijít a říct ano návrhu – pokud se dostane tak daleko-máme pocit, že ne. To by vysvětlovalo, že Jesse během „The Women Tell All“ říká, že ani on neví, jak Claytonova cesta skončí. Více než pravděpodobné, všechny tři ženy opustí Island a Clayton za sebou.

Nyní, možná byl v kontaktu se Susie za natáčením tohoto finále před několika měsíci, ale není možné, aby mu Gabby nebo Rachel znovu dali denní čas, ani by neměli. Susie tam bude pravděpodobně také, aby se s ním postavila, takže dostaneme odpověď na to, co se děje.

Další Spekulace Bachelorette
Nyní, když je všechno kromě oficiálního, že Rachel i Gabby odejdou od Claytona poté, co přivede Susie zpět do záhybu, jsou oficiálně v rozhovoru pro příští Bachelorette. Náš výběr je Gabby už pár týdnů, protože má všechny rysy velkého náskoku.

Důstojnost, se kterou se dnes večer vypořádala, a inteligentní myšlenka, kterou dala za každé rozhodnutí, které učinila, nám říkají, že by byla neuvěřitelná v navigaci v těchto trhaných vodách s větším soucitem a empatií , než Clayton shromáždil — a možná méně sexuální touhy.

Rachel je velmi sladká, ale nikdy nevyčníval s osobnostními rysy tak silnými pro nás. Susie může být také dobrou volbou, pokud s ním neskončí, stejně jako Serene a dokonce i Teddi. Ale Jesse také řekl, že pokud si myslíme, že víme, kdo to je, mýlíme se. To nám dává novou teorii.

Napsat komentář