Americký Idol 5. soudce: autistický zpěvák přemisťuje soudce k slzám, Mortik je děsí

Soudci si to velmi, velmi špatně s jedním neuvěřitelně nadaný mladý zpěvák, zatímco bývalí“ Idol “ soutěžící Gabby Barrett, Kelly Clarkson a Willie Spence inspirovat další generaci nadějí.
Od strašidelného studia po nejlepší dárek k narozeninám, „American Idol“ pokračuje v poskytování nezapomenutelných okamžiků ve své třetí noci konkurzů.

Je vždy povznášející vidět lidi riskovat na sebe, i když to někdy vyžaduje naléhání od ostatních. To byl případ jednoho soutěžícího, který se už vzdal hudby, jen aby vzal tento poslední výstřel na naléhání svých rodičů.

Další soutěžící, který žije s autismem, ocitli se asi stárnou z způsobilosti a využili šanci. To je někdo, kdo byl s „Idol“ od začátku, a měl video zpívat Vítězný singl Kelly Clarkson jako důkaz! Jaký vzrušující a děsivý okamžik konečně využít šanci na sebe.

Měli jsme lidi, kteří pracovali v pohřebnictví, a najednou zlaté lístky létaly z hrací plochy a světla dokonce zhasla. Bylo studio najednou straší, nebo byli porotci dostat žertoval?

A pak je tu zpěvačka TikTok, která ve své kavárně skutečně vystupovala jen s koštětem jako mikrofonem – díky bohu, že ji porotci našli. Ale je kavárna koště zpívá dost pro „American Idol“?

Přestože se show v konkurzech trainwreck netěší tak, jak tomu bylo ve své iteraci Fox, není to všechno slunce a růže, protože ne všichni soutěžící, které jsme viděli, se posunuli dál. Bylo řečeno, jedna odmítnutá konstanta dnes večer od nás dostane velkou nevrlou tvář, protože jsme rozhodně nebyli připraveni se rozloučit.

Napsat komentář