2022 Organická Certifikace Cena Podíl Program Doba Aplikace Se Otevře

Wisconsinské Ministerstvo zemědělství, obchodu a ochrany spotřebitele (DATCP) vyzývá zpracovatele a výrobce biopotravin, aby požádali o náhradu nákladů spojených s ekologickou certifikací z programu USDA pro sdílení nákladů na ekologickou certifikaci do 31.října 2022.

Farmy a podniky, které vyrábějí, zpracovávají nebo balí certifikované ekologické zemědělské produkty, mohou být uhrazeny za 50 procent nákladů souvisejících s certifikací-až 500 USD za kategorii certifikace – za výdaje zaplacené během 1. Října 2021 do 30. Září 2022. Farmy nebo podniky musí být umístěny ve Wisconsinu a v současné době certifikovány nebo aktivně hledají certifikaci prostřednictvím akreditovaného certifikátora během tohoto časového rámce.

Aplikační materiály a pokyny jsou k dispozici na webových stránkách společnosti DATCP. Aplikace musí být zaslány na DATCP-DAD, Organic Cost Share Program, P. O. Box 8911, Madison, WI 53708, e-mailem na adresu [email protected], nebo odeslané prostřednictvím online formuláře. Otázky týkající se Programu a procesu podávání žádostí by měly být zaměřeny na odborníka na Programy ekologického zemědělství Datcp Andrew Bernhardt na adrese [email protected] nebo (608) 572-0512.

Financování tohoto populárního programu vzniklo v zákoně o federální farmě z roku 2002 a bylo obnoveno v zákoně o federální farmě z roku 2014. Financování pochází od federální vlády prostřednictvím národního ekologického programu USDA. DATCP spravuje financování pro Wisconsin.

Napsat komentář