10 Toto jsou okamžiky tkáně: Cassidyho PTSD spouští krizi a Kevin konečně najde svůj účel

První kapitola závěrečné trilogie Big Three přesouvá pozornost na Kevina, když míří do kabiny, aby zkontroloval stavbu-plus, klíčový kus budoucnosti se spojí.
Naposledy na naší cestě „to jsme my,“ je čas oddělit velké tři pro „trilogii“ v polovině sezóny propojených epizod, které nás katapultují do finále série.

Každou sezónu, spisovatelé vyčlenili tři epizody, které se zaměří výhradně na jednu z Velkých tří. Ale akce v nich se dějí současně, jak každý z nich zhodnotí svůj život v současnosti, a přemýšlet o tom, jak to souvisí s klíčovými zkušenostmi jejich mládeže.

Pochopitelně, spouštěcím okamžikem „trilogie“ této sezóny je Rebeccina silná řeč k jejím dětem, která požaduje, aby “ kvůli mně nezmenšily vaše životy.“První, kdo tuto zprávu přijal, Je Kevin, který je ve své reakci stejně impulzivní jako kdykoli předtím.

Příběh tohoto týdne může být zaměřen na Kevina, ale jsou to vedlejší postavy kolem něj, které opravdu září. Poté, co se cítí jako rodič zpochybněn, bere Kateinu radu rodiči s důvěrou a rozhodne se cestovat s dvojčaty, aby zkontroloval stavbu v kabině.

To ho přivádí zpět do kruhu Nicky a Edie – kteří zůstávají naprosto úžasní – stejně jako Cassidy a její syn Nicky. Cassidy ho vzal na nabídku sloužit jako předák, což ji přivádí zpět do stáda, také.

To, co následuje, bylo neočekávané zkoumání traumat války způsobem, který viděl Nickyho Vietnam zkušenosti paralelní Cassidyho mnohem novější utrpení. PTSD, které oba vydržely, je tak syrové a tak skutečné, a zatímco Nicky v průběhu série udělal obrovský pokrok, Cassidy je stále na docela tmavém místě.

Nemůžeme říci dost o neuvěřitelné práci Jennifer Morrisonové v klíčové scéně hluboko do epizody, kde se konečně otevírá něco o svých zkušenostech s Kevinem. Bylo to tak hmatatelné, syrové a bolestivé. Chemie mezi ní a Griffinem Dunnem, který byl také hvězdný svým soucitem a milostí, je na špičkové úrovni.

Přes celý tento segment, Kevin tam byl, ale neřekl ani slovo. Bylo dobré, že to udělal na pokyn Nicky, protože to bylo správné udělat jak pro postavu, tak pro herce, protože to umožnilo Morrisonovi a Dunneovi opravdu zářit.

„Prořízl Mi Pneumatiky, Pomoz Mi“

Nicky prošel tak dlouhou cestu, protože jsme ho potkali jako zlomeného muže ve svém přívěsu, který zíral na zbraň s myšlenkami, jak ji použít, zaslouží si tuto ženu a toto štěstí. Edie je absolutní potěšení a my jsme rádi, že s ním může v sarkasmu jít až k patě. Jsou to perfektní párování, a ona v něm vyzařuje takové světlo. Nicky strávil tolik let ve tmě, jeho je příběh o tom, jak nikdy není pozdě změnit svou cestu. Pokud jste připraveni a dáte do práce, může být jasnější dny dopředu pro každého. Nutí nás usmívat se stejným způsobem, jakým jsme se usmívali o Kate a Tobym (le povzdech).

1 tkáň (prostě nás dělají šťastnými)

„I Wanna Jump Off The Diving Board“

V našem nejranějším flashbacku, máme mladého Kevina s rodinou u bazénu. Jako vždy, je dychtivý a impulzivní a zdá se, že si myslí, že by pro něj věci měly fungovat bez jakékoli práce nebo úsilí. Je mu jedno, že teď neumí plavat. Chce skočit z desky a dotknout se odtoku dole. Když mu Jack řekne, že musí nejprve prokázat, že umí plavat, a Kevin bojuje, později obviňuje Jacka, že se ho pokusil utopit. Od mladého věku, Kevin obviňoval ostatní ze svých problémů a myslel si, že by si mohl zkrátit cestu k věcem, které chtěl. Nikdy se neobtěžoval zpomalit a dát do práce.

2 tkáně (některé problémy začínají tak mladé)

„Nepatřím do hlubokého konce“

V naší sekvenci mid-flashback, máme děti krátce poté, co Rebecca zjistila, že se Miguel stěhuje na Den díkůvzdání. Randall a Kate následují Kevina do stejného bazénu, nyní vyčerpaný a brzy roztrhaný. Konečně, s vodou pryč, Kevin mohl dosáhnout odtoku, ale je to prázdné. Opilý a emotivní, prohlašuje, že není hoden hlubokého konce, protože nemá hloubku. Toto je zjevení, které Kevin zdá se, že znovu a znovu a znovu po celý život, a přesto nikdy neví, co s tím dělat. Nebo možná je to jen to, že to vyžaduje příliš mnoho práce, aby s tím něco udělalo,a tento způsob je dost dobrý, že? Namísto, cykluje se do sebepohrdnutí nad prací na sobě, kterou neudělá.

„Máte někdy pocit, že vystupujete?“

Pro důkaz se Kevin rozhodne obtěžovat chudého muže v čekárně nemocnice (řekli jsme vám, že dnes večer došlo k nehodě!) o tom, jak tam dělá správnou věc. Ale dělá to proto, že je to správné a nechce se mýlit, nebo je to vrozeně dobrý člověk, který prostě dělá správnou věc. V podstatě, Kevin má „podvodný syndrom“ o svém vlastním životě, o tom, že je dobrým a laskavým mužem, kterým chce být,že věří, že jeho otec byl. Zdálo se, že Jack vždy věděl, co má dělat. Kevin, mezitím, má lidi, kteří mu neustále říkají, co má dělat. Nicky mu řekne, jak být kolem Cassidy, Kate mu řekne, jak být rodičem, Rebecca mu řekne, jak žít po zbytek svého života, a on se rozhodne to udělat. Ale co chce? Kdo to vlastně je?

2 tkáně (je těžké něco vědět, když pochybujete o svém vlastním já)

„Na chvíli budeš v háji“

Kate bezpodmínečně milovala Kevina celý svůj život. Podporovala ho na úkor vlastních přátelství a vztahů, alespoň donedávna. Ale také k němu byla velmi upřímná a upřímná. Velká trojka má tuto schopnost být mezi sebou velmi reálná způsobem, který se téměř zdá krutý, ale kvůli jejich“ trojčlennému “ stavu, dovolují to jeden od druhého. Kateův pohled na Kevina jako mladého dospělého měl naprostou pravdu. Podělal své manželství kvůli kontrole impulzů a z toho se v podstatě nic nenaučil. Namísto, pije a dělá další špatná rozhodnutí. Kevin si teprve začal kazit život!

2 tkáně (brutální poctivost sourozenců)

„Jsi přesně jako On“

Opět je to neopěvovaný hrdina seriálu k záchraně. Poté, co se malý Kevin cítí, jako by se ho Jack pokusil utopit v bazénu, Rebecca přijde zachránit den milujícími slovy a oranžovým snem. Mladý Kevin tlačí zpět na myšlenku, že je něco jako jeho otec, ale Rebecca ví, že ti dva jsou si tak podobní. Oba chtějí být dobří, ale oba se tak bojí, že nejsou. Tento strach z toho, že jim nestačí, je přivádí do jejich závislostí, které se pak snaží skrýt, aby nevyhodili tu fasádu, že všechno je skvělé. A teď, věci přicházejí v plném kruhu poté, co Kevin zjistí, že Cassidy najal profesionální stavební dělníky, kteří jsou všichni veteráni, aby postavili vysněnou kabinu.

„Myslím, že bychom si měli najmout pár dalších“

Poté, co mu Nicky dal tvrdou lekci v výzvách, kterým veteráni čelí poté, co se vrátili z války, bez ohledu na to, jak dávno to bylo, Kevin získá pro tento boj nové porozumění a uznání. Cassidy otevírá něco o svých vlastních zkušenostech po tom všem, co se v průběhu let naučil od Nicky, pomohl mu pochopit trochu víc. Ale po pravdě, nikdy to nepochopí, proto bylo tak důležité, že si vybral ticho, když se mu Cassidy konečně otevřela. Mohl by tam být, ale neměl by se ji snažit přesvědčit, že rozumí, protože nemůže. Dokázala se s Nickym plně rozejít, protože tomu rozumí. Ale to, co Kevin chápe, je, že je to těžké pro veterány, když se vrátí, a možná je tu něco, co může udělat. Cassidyho nespraví, ale to mu jeho instinkty říkají. Takže místo toho, přivádí nás k tomu náčrtu ze svatebního dne Kate „velké trojky“.“Co kdyby to byla společnost, která najala veteránskou pracovní sílu? A právě tak, Kevin se stává ještě více jako jeho otec, plní druhy snů, které by Jack určitě pyšný-a v Jackově vlastním poli.

3 tkáně (vůbec nepadá daleko)

„You Find Out the Hard Way“

Když Kevin zavolal uprostřed noci po jejich skvělém večeru hraní her a smíchu, myslel si to nejhorší. Cassidy měl autonehodu, a jeho mysl šla přímo k jejímu relapsu do alkoholismu. Ale Nicky měl mnohem lepší pochopení. Cassidy celou noc zírala na tisíc yardů, a udělala si místo, aby neseděla zády ke dveřím. Její démoni ji pronásledovali a Nicky se bála nejhoršího. A jak upozornil na Kevina, musíte se dívat a někdy ani to nestačí. Pokud Cassidy rozhodne, že je to všechno příliš mnoho a ona nemůže ‚ žít s tím, co musela udělat, zatímco tam, ona nebude mít z reklamy v novinách nebo oznámit veřejně. Prostě bude hotová.

Napsat komentář